Tanie strony internetowe Radom

Tu piszemy o produktach i firmach.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Tanie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest tak oczywista. Po pierwsze temat niedrogich stron internetowych należy przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii tworzenia budżetowych stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i dokładnie określić czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając reklamy agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę tanie strony internetowe aby sprawdzić na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda również u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to warto wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać cenę zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zaprojektowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się tylko ceną zaprojektowania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie zawierała indywidualny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Takie strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość