Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Tu piszemy o produktach i firmach.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Witam. Poszukuje rzetelnej firmy z miasta Koło, która ma w swojej ofercie żwir budowlany. Czy ktoś z was ma może namiary na uczciwego dostawcę kruszywa. Od sąsiada nasłuchałem się wielu rzeczy, jak żwirownie oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo niższej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń 70 ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i musiał zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo firm, które tak starają się ekstra dorobić. Zwłaszcza, że klient nie jest wstanie zweryfikować faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na działkę. Ja brałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to rodzinna żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i ludzie sobie go chwalą. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na utwardzenie drogi dojazdowej do działki. Zakupiłem osiemdziesiąt ton, które wg mych kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości