Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Tu piszemy o produktach i firmach.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Wcześniej nawet pracowałem w firmach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z powodzeniem realizowały wdrożenia platform towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego okresu minęło już sporo czasu i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego typu maszyny w naszym kraju. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego typu biznes ma szansę na sukces?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Cześć. W mojej opinii zabierasz się nie od tej strony do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje windy towarowe to troszkę za mało żeby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem takich maszyn. Trzeba na początku przygotować poprawny biznes plan, który będzie opierał się na realnych założeniach. Powinieneś oszacować popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma jest w stanie zachęcić klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych urządzeń. Następna kwestia to sposób reklamy swoich produktów i sposób na pozyskanie kontrahentów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości