Szukam dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Tu piszemy o produktach i firmach.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Dopiero po paru latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej rozsuwaniem. Zawołałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i skasowali kasę. Brama funkcjonowała dobrze przez parę miesięcy i problem znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś dobre ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, posiadałem zbliżony kłopot do domu. Nie chcę Cię martwić, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to odpowiednia wysokość wózków, po których skrzydło bramy się porusza. Brama winna mieć rezerwę luzu od podłoża. Około osiem cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą należycie wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jak pytasz o ślusarzy z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości