Czy warto dodać reklamę na takim portalu?

Tu piszemy o produktach i firmach.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dodać reklamę na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z wieloletnim doświadczeniem. Rozpocząłem jeszcze pracę za czasów poprzedniego ustroju. Obecnie interes idzie o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Natomiast mam możliwość za darmo umieścić reklamę na takim serwisie WWW https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu i nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Reklama niby jest za darmo, natomiast jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić ogłoszenie na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jeśli jesteś w stanie gdzieś umieścić za darmo reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie zdobędziesz nowych zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, lecz obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu masz krawcowych. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie kombinuj dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości