Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Tu piszemy o produktach i firmach.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Dzień dobry. Od dłuższego okresu interesuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś zamożnym graczem, ale przez lata nabyłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Częściej traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu wykonywane transakcje dawały minimalny zysk. Problemem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą powinno się wybrać. Nie wystarczy obserwować 2 lub 3 par walutowych. Do trafnej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest pracochłonna i często przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem poszukiwać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, ale najlepszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Kolejny rodzaj produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej zyskowne. Czemu tak jest? Nie muszę już samodzielnie analizować 28 wykresów i rozważać, która waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najważniejsze, rachunki robi maszyna, która nie ma emocji. Poprzez to prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej trafne. Także w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek robi w czasie skomplikowanych rachunków. Zwłaszcza jak robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości