Pomysl na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Tu piszemy o produktach i firmach.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Witam, od jakiegoś czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał przyjść ten moment, iż muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem trochę w Internecie i powiem szczerze, iż jest wiele możliwości tego rodzaju zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Doradzają żeby dokonać wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej komfortowy niż normalny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy firmowej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona internetowa. Oferują wypasionego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/14979682967.jpg[/img] i sądzę, że taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Ale z innej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wypożyczenie busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej rozsądny. Myślałem również o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to zakwaterowanie. Czy warto zarezerwować nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Ale jak zarezerwujemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości