Jakiego producenta alarm zamontować w domu?

Tu piszemy o produktach i firmach.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiego producenta alarm zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:06

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl o systemach alarmowych i z tego co widzę to najwięcej monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to mocno rozbudowana liczba urządzeń, które tworzą system alarmowy. Następny czynnik to bardzo dobre centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Funkcjonuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - bardzo dobra rzecz dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość