Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Tu piszemy o produktach i firmach.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Hej. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/31/czym-dokladnie-jest-terapia-wisceralna-oraz-jak-chcemy-ja-zrobic/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać oryginalnych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam też znaczące doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co normalny punkt sprzedaży. Zastanawiam się, wobec tego czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w sklepach. Naturalnie masz mniej miejsca, w następstwie tego siedzisz albo stoisz, niemniej jednak możesz też urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, więc nadzwyczaj męczące. Co więcej nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz w większości wypadków parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli kochasz ludzi to odpowiednio ponieważ zazwyczaj koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezmiernie dużo osób. Osobiście pracuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości