Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Tu piszemy o produktach i firmach.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Witam kolegów i koleżanki. Pragnę uruchomić mały interes. Mam na myśli uruchomienie sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Mogę wynająć lokal albo postawić wyspę handlową takiego typu: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/07/15/czym-sa-modele-anatomiczne-wysokiej-precyzji-oraz-gdzie-je-mozemy-pozyskac/ na środku sklepu. Dla pełnego zobrazowania sytuacji dołączam zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie produkt: . Cena wynajmu powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest o wiele niższy niż wydzierżawienie lokalu użytkowego. Dlatego to drugie rozwiązanie wydaje się bardziej sensowna. Natomiast mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego konsumenta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Te dwa rozwiązania posiadają swoje dobre i złe strony. Pierwsza kwestia to miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego biznesu. Doskonale sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych małych rzeczy. Lecz w przypadku dużej gruby branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Konsumenci preferują komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Dlatego radzę zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najkorzystniejszym dla ciebie wyjściem. Trzeba też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości