Czy to dobra promocja dla zakładu krawieckiego?

Tu piszemy o produktach i firmach.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to dobra promocja dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Dzień dobry. Niedawno dostałem maila z propozycją dodania swojej strony do katalogu firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-warto-w-niej-zrobic-przyjecie-takze-albo-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi - zamieszczenie wpisu jest bezpłatne. Rzecz jasna można dokupić opcje dodatkowe, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy taki rodzaj reklamy w ogóle coś daje? Większość ludzi szuka usług w Internecie. A w jaki sposób są w stanie trafić na moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to skuteczna reklama dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Dzień dobry. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wychodzi, iż nie. Jak tak uważasz to będziesz miał problem z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na wskazaną przez ciebie stronę aby to sprawdzić. Jeśli jesteś wstanie dodać za 0 złotych tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że internauci szukają w wyszukiwarkach usług i właśnie dlatego powinno się dać na takich stronach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie na samej górze wyników wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak osoby znajdą twoją firmę na takim portalu internetowym. Odrębną kwestią jest czy warto płacić za dodatkowe opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Sprawdzone produkty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości